top of page

תודה שבחרתם להשתמש באתר, ברוכים הבאים! 

 

 1. אתר “אסופה” הינו החנות המקוונת של חברת אבישג שאר-ישוב , ח”פ 305159261 (להלן:”האתר”, “החברה” בהתאמה).

 2. התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס לבני שני המינים גם יחד.

 3. דינו של לקוח באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש של האתר והסכים להם.

 

תנאי שימוש ורכישה באתר

 

 • תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיו ואת חובותיו של הלקוח בעת הזמנת מוצרים באתר. על הלקוח לקרוא אותם בקפידה הואיל והם מהווים הסכם מחייב בין הלקוח לבין החברה.

 • החברה תספק ללקוח את המוצרים שהזמין, בתנאי שהמוצר שהוזמן מצוי במלאי שבידי החברה וכן בתנאי שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל וכן ניתן לסולקו במערכת הסליקה שבאתר (ניתן לשלם בכלל חברות האשראי מלבד אמריקן אקספרס ודיינרס), וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שבוצעה.

 • אם המוצרים אזלו בשל נסיבות שהחברה לא ידעה עליהן בעת ההזמנה או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, תבוטל המכירה, ללקוח תימסר הודעה תוך ארבעה ימי עסקים והחברה לא תהיה חייבת לספק ללקוח את המוצרים שהוזמנו. במקרה זה תשלח ללקוח הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי.

 

רישום באתר וביצוע הזמנה

 

 1. על מנת לבצע הזמנה באתר, על הלקוח למלא פרטים מלאים, מהימנים ומדויקים בטופס הרכישה המיועד לכך.

 2.  לאחר שבוצעה הזמנה דרך האתר, ישלח ללקוח בדואר אלקטרוני אישור על קליטת פרטי ההזמנה עם מספר ההזמנה המהווה מספר חד חד ערכי וחשבונית מס.

 3. כל המבצעים וההנחות המופיעים באתר הינם תקפים לרכישה באותו יום בהם המבצע מוצע ויכולים להשתנות בכל רגע נתון בהתאם להחלטת החברה, ובהתאם למפורט באתר בלבד.

 4. התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. כרטיסי האשראי המכובדים באתר הינם כל כרטיסי האשראי המונפקים בישראל מלבד כרטיס מסוג ״אמריקן אקספרס״ או ״דיינרס״. לא ניתן לרכוש באתר באמצעות שיקים, מזומן, תווי קנייה, כרטיסי מתנה, תלושי שי, זיכויים וקופונים.

 5. בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח ללקוח דואר אלקטרוני בדבר ביצוע ההזמנה ומספרה.

 6. חיוב ההזמנה מותנה באישור של חברת האשראי. רק אישור בדבר ביצוע הזמנה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח, הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 7. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

 8. בעת ההזמנה באתר, נבדק כרטיס האשראי מול חברת האשראי וללא חיובו. החיוב יבוצע רק בתום הטיפול בהזמנה לפני המשלוח.

 

פרטים אישיים

 

 1. על הלקוח להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. אם בעת ביצוע ההזמנה הלקוח ימסור פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ללקוח. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחברה בגלל פרטים שגויים שנמסרו על ידי הלקוח או כיוון שהחבילה לא נדרשה, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

 2. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

 3. החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי.

 4. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי הלקוח בעת ההזמנה, יישמרו על ידי החברה. אף שהלקוח אינו חייב לפי החוק למסור לחברה פרטים אלה, הרי שהחברה לא תוכל לטפל בהזמנה בלעדיהם. החברה לא תעביר את פרטיו האישיים של הלקוח לגורמים אחרים מלבד לחברת ההפצה שמבצעת את שילוח המוצר.

 5. החברה רשאית לשלוח ללקוח בהסכמתו האקטיבית דואר אלקטרוני שיכלול מידע על מוצרים חדשים, מבצעים, חידושים באתר וכיו”ב. בנוסף, החברה תהיה רשאית לשגר ללקוח מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעוניין בקבלת דואר אלקטרוני כזה, אנא שלח לחברה הודעה בדואר אלקטרוני.

 6. החברה תשתמש בפרטים שהלקוח ימסור, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצד שלישי. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו ללקוח אישית ולא יזהו אותו.

 

הזמנה משובשת

 

על מנת שהחברה תוכל לספק ללקוח את המוצרים שהוזמנו, ההזמנה צריכה להתקבל ולהיקלט בחברה באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיוב הלקוח. החברה לא תספק את המוצרים שהוזמנו, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא באתר ו/או במחשבי החברה. ככל שהלקוח לא יקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה תקלה בהזמנה. במקרה זה מומלץ לפנות לחברה דרך האתר ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני avishag@ugaleshabat.co.il והחברה תשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

 

מחירים

 

 • המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ.

 • החברה רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת שהושלם תהליך ההזמנה.

 • המחיר המפורסם באתר הוא מחיר עבור ספר או פרינט ממסוגר ולא כולל את מחיר המשלוח אותו יש להוסיף בעת רכישת ההזמנה.

 • תשומת הלב: אף על פי שהחברה מקפידה לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות חריגה שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי, ובמקרים חריגים אלו הטעות לא תחייב את החברה. במקרה זה החברה תפנה ללקוח מיידית לאחר שביצע את ההזמנה, ותודיע ללקוח אודות מחירו הנכון של המוצר ותאפשר ללקוח לאשר כי הוא מבקש לרכוש את המוצר במחיר הנכון. ככל שהלקוח לא יאשר זאת בתוך שלושה ימים – או אם הלקוח יסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – החברה לא תהיה חייבת לספק את המוצר ללקוח.

 • החברה תגבה את התמורה בגין המוצרים שהלקוח הזמין ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שפרטיו נמסרו. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.

 

תנאי אספקה ודמי משלוח

 

 1. מחירי הפריטים באתר אינם כוללים דמי משלוח ומבוצעים ע״י חברת השילוח ״HFD״:

 2. משלוח ״שליח עד הבית״ בהתאם לנתונים שהוזנו בעת רכישת ההזמנה יחויב בדמי משלוח של 30 ש״ח.

 3. חבילה תכלול מוצרים עד 2 ק״ג, מעבר לכך, לקוח יחויב על משלוח נוסף בהתאם למפורט מעלה.

 4. אספקה תתבצע תוך 3-5 ימי עסקים מיום קבלת אישור שליחה בדואר אלקטרוני.

 5. לקוח שירצה לצרף מספר הזמנות לאותו משלוח יוכל לעשות זאת רק במידה וההזמנות טרם נשלחו מהאתר.

 6. לא תתאפשר אופציה של ״איסוף עצמי״ או שליחת המוצר באמצעות ״דואר ישראל״.

 7. במידה והמשלוח אבד בחברת ההפצה, תפתח חקירה מול חברת ההפצה. באותה עת, במידה ובעת ביצוע ההזמנה החוזרת התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

 8. מועדי האספקה יחושבו מתום הטיפול בהזמנה ויציאתה למשלוח.

 9. החברה תספק את המוצרים שהלקוח הזמין בהתאם לסוג המשלוח שנבחר. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א’ – ה’) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג חגים ומועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

 10. החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר ו/או חברת השליחים, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

 11. החברה רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצע הלקוח הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.


 

שינויים בהזמנה

 

 • ניתן להוסיף/להוריד פריטים בהזמנה בתנאי שההזמנה עדיין לא נקלטה במחסני ההפצה, ללא תשלום.

 • לא ניתן לשנות את הכתובת לאחר שההזמנה נקלטה במחסני ההפצה, שינוי כתובת משלוח לאחר ביצוע ההזמנה ושליחתה כרוך בעלות כספית נוספת של 50% מעלות המשלוח.

 

ביטול עסקה

 

 • ביטול עסקה ייעשה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010.

 • לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

 • אין אפשרות החזרה / החלפה עבור תמונות ממוסגרות מאחר והן נעשות על פי הזמנה, בהתאמה אישית.

 

בכל מקרה אחר יחולו הכללים הבאים:

●  ביטול עסקה על ידי הלקוח דרך שירות הלקוחות ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם.  

● הודעה על ביטול עסקה תימסר לחברה בדואר אלקטרוני: 

● בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו תוך 60 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר לחברה על חשבונה.

●  בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף לעיל, כספו של הלקוח יושב לו תוך 60 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט עלות דמי משלוח ועלות עטיפת ספרים במידה ויש.

●  המוצר יוחזר באריזתו המקורית לכתובת הרותם 10 רשפון 4691500.

●  החברה זכאית לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר, וכן לחייבו בעלות המשלוח והעטיפה.

 

 • לא ניתן להחזיר ו/או להחליף מוצרים שנרכשו באתר למעט לשיקול דעתה של החברה, לתקופה של עד 24 שעות מקבלת המשלוח ובתנאי שהמוצרים אינם כתובים, אינם מוכתמים, לא נעטפו באמצעות נייר דבק, ואינם מוטבעים בחותמת ועומדים בתנאי הביטול המפורטים מעלה

 

רכישות מרוכזות

 

 1. ניתן לבצע רכישות מרוכזות (על ידי חברות וארגונים) המבקשים לרכוש מוצרים ולקבלם לכתובת מרכזת אחת.

 2. רכישות מרוכזות יש לבצע מול שירות הלקוחות בכתובת המייל:  avishag@ugaleshabat.co.il

 3. במקרה של רכישה מרוכזת, המחיר בהצעת המחיר הוא שקובע בעת החיוב, ולא המחיר באתר.

 4. לא ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו ברכישה מרוכזת.

 

תנאים כללים

 

 1. החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

 2. החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

 3. אחריות למוצרים המפורסמים באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים ו/או המפיצים של המוצרים, ובהתאם לתנאי האחריות של המוצרים, ככל שקיימים כאלו. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר, לרבות אירועי כוח עליון, יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, יוצע לצרכן לבחור בין האפשרות להמתין לקבלת המוצר או לבטל את העסקה.

 4. מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

 5. כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.

 6. למען הסר כל ספק – במבצעים חישוב המחיר מתבצע לפי מחירו הקטלוגי של הספר או התמונה.

 

אבטחת מידע ופרטיות

 

 • החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר הלקוח. פרטי הלקוח המוזנים באתר מוצפנים בטכנולוגית SSL. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

 • סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה חיצוניות, אשר עומדות בתקן העולמי, PCI, ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו.

 • במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

 

אחריות

 

 1. תיתכנה תקלות בעת משלוח המוצרים ובמקרים אלו ינקוט האתר בכל האמצעים בכדי לפתור בעיות אלו. החברה לא תישא באחריות כלפי הלקוח בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנת הלקוח.

 2. החברה אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים. במקרה של רכישת מוצרים פגומים, זכותו היחידה של הלקוח היא להחליפם או לקבל החזר כספי, כפי שפורט בתנאי שימוש אלה.

 3. במקרה של איחורים מעבר למועדים שפורטו דלעיל תנקוט החברה בכל האמצעים בכדי לפתור את הסיבות לאיחור וכן תאפשר את ביטול העסקה והשבת מלוא התמורה ששילם הלקוח.

 4. השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא (as-is). ללקוח לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכי הלקוח ולדרישותיו. החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל החברה או מי מספקיה.


 

קניין רוחני

 

 1. מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד.

 2. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

 3. אין לבצע קניה של המוצרים לטובת הפצתם או מכירתם באופן עצמאי לגורם שלישי.

 

סמכות שיפוט

 

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב בלבד, על פי הדין הישראלי בלבד.

bottom of page